با حضور دریادار فدوی چند طرح عمرانی در جزیره فارسی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

سردار فدوی در جزیره فارسی

با حضور دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه چند طرح عمرانی در جزیره فارسی افتتاح شد و به بهره برداری رسید و همچنین کلنگ زنی دو طرح عمرانی جدید انجام گرفت.

به گزارش ندسانا به نقل از سپاه نیوز؛ این در این مراسم ساختمان فرماندهی و اداری جزیره فارسی با مساحت ۵۲۰متر مربع زیر بنا، سردخانه ۱۰تنی  با برودت منفی ۲۰درجه سانتیگراد افتتاح شد و  کلنگ زنی ساختمان ناوگروه شناوری با پیش بینی ۱۵۰متر زیر بنا و  ساختمان جدید آب شیرن کن نیز انجام گرفت.

 

سردار علی رزمجو فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در حاشیه این مراسم  گفت: جزیره استراتژیک فارسی محل عروج شهیدان والامقامی است که با نثار خون خود از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دفاع نمودند و هم اکنون این جزیره دژی مستحکم جهت پاسداری از مرزهای آبی جمهوری اسلامی و تامین امنیت پایدار در خلیج فارس است.

 

وی افزود: تلاش، پشتکار و سازندگی همراه با روحیه بسیجی و خستگی ناپذیری باعث عمران و به ثمر رسیدن پروژه های مختلف عمرانی و دفاعی در جزیره فارسی گردیده است.

 

سردار رزمجو سپس با تشکر از حسن توجه و عنایت فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: همکاری همه جانبه، وفاق و همدلی بین کارکنان و مسئولین در همه سطوح نیروی دریایی سپاه باعث شده است پروژه های عمرانی منطقه نازعات در این جزیره که دارای شرایط خاص خود و دشواری‌های ویژه می باشد به بهره برداری برسد.

 

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در پایان با اشاره به توان رزم و آمادگی مطلوب این نیرو گفت: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بهره برداری از تجهیزات و امکانات متناسب و با توکل به خداوند و عنایات معصومین علیه السلام و برخورداری از نیروی انسانی مومن و انقلابی و تحت رهبری فرمانده معظم کل قوا با تمام توان و قدرت در حال پاسداری و انجام ماموریت های محوله می باشد.

 

گفتنی است دریادار  فدوی  و هیات همراه در سفر به جزیره فارسی و دیدار با رزمندگان مستقر در این جزیره ابتدا با حضور در محل یادمان شهدای گمنام آرمیده در جزیره فارسی و افتتاح یادمان شهدا به مقام شامخ این شهیدان والامقام ادای احترام کردند. یادمان شهدای گمنام جزیره فارسی در زمینی به مساحت ۸۰متر مربع و با سبک معماری اسلامی ایرانی است و دو تن از شهیدان والامقام جنگ تحمیلی در آن آرمیده و زینت بخش این جزیره استراتژیک شده‌اند.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*