جانشین فرماندهی منطقه چهارم ثارالله نیروی دریایی سپاه گفت: بسیج نیاز به لباس ندارد و در هر مسئولیتی انسان می تواند بسیجی باشد، بسیج پشتوانه کشور بوده و خواهد بود.

سردار حبیب الله میرزایی

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حبیب الله میرزایی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) بخش چاه مبارک شهرستان عسلویه افزود: در بسیج خادمی افتخاری بس بزرگ است.

سردارمیرزایی اظهار داشت: کسی در امور و وظایف و ماموریت‌های خود موفق خواهد بود که قدر فرصت‌ها را بداند و کسانی که فرصت‌ها را بشناسند بخوبی می‌توانند از آن بهره ببرند.

وی تصریح کرد: بسیج نیاز به لباس ندارد و در هر مسئولیتی انسان می‌تواند بسیجی باشد و بسیج پشتوانه مملکت و نظام بوده و خواهد بود.

میرزایی خاطرنشان کرد: بسیج یعنی بدنه ملت، بسیج یعنی امت واحده، بسیج مدافع نظام و انقلاب و ولایت است.

وی گفت: بسیج شجره طیبه ای است که حضرت امام با آن مقام روحانیت و معنویت نسبت به بسیجی بودن خود افتخار کرده و به آنان غبطه می خورد.

وی تاکید کرد: بسیج را باید تقویت کرد، هر طوری که امکان دارد، یکی با مال خود، یکی با وقت خود و یکی با علم خود باید به این شجره طیبه و این یادگار امام کمک کرده و آن را تقویت کند.

در این آئین، علی ادرسی تکریم و سروان پاسدار اکبر اسماعیلی آزاد به‌عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) بخش چاه مبارک معارفه شد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*