دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه از مرکز آموزش احمدبن موسی(ع) بازدید کرد

سردار فدوی مرکز آموزش احمدبن موسی(ع)

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه یکی از برترین مؤلفه های قدرت، بهره مندی از نیروی انسانی با شاخص های انقلابی است، گفت: نیروی انسانی مؤمن و متعهد یکی از مهم ترین معیارهای قدرتمندی است.

به گزارش ندسانا به نقل از خبرگزاری مهر، دریادار علی فدوی  فرمانده نیروی دریایی سپاه  در جمع  فرماندهان، مدیران و مسئولان مرکز آموزش احمدبن موسی(ع) این نیرو در شیرازبا اشاره به برکات بی نظیر ماه مبارک رمضان، گفت: هدف نهایی خلقت، دستیابی به کمال و عبودیت و بندگی خدا است.

وی افزود: هر حرکتی بر این مبنا، تطبیق دادن رفتار با تعالیم  و دستورات آسمانی و وحیانی است و حرکت بر خلاف این مسیر، پیمودن مسیر انحراف و انحطاط خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: گرفتاری امروز بشر محصول فاصله گرفتن از اصول و مبانی  اعتقادی که اساس آن تعالیم آسمانی است می باشد؛ تعالیم وحیانی که انبیاء و اولیای الهی مروج و مبلغ آن بوده اند.

وی افزود: بشر به هر میزان که سیره و رفتار خود را بر این مبنا انطباق دهد، از گرفتاری و مشکلاتش کاسته شده و هرچه از این اصول و مبانی فاصله بگیرد، به همان میزان بر گرفتاری و مشکلات او افزوده خواهد شد.

دریادار فدوی با اشاره به رسالتی که مرکز آموزش احمدبن موسی(ع) در موضوع تربیت بر عهده دارد، اظهار کرد: یکی از برترین مؤلفه های قدرت، بهره مندی از نیروی انسانی با شاخص های انقلابی است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انسانی مؤمن، متعهد، دانشمند، پرتلاش و پرانگیزه بالاترین سرمایه و ثروت و یکی از مهم ترین معیارهای قدرتمندی است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان این مراسم از پروژه های عمرانی و آموزشی درمرکز آموزش احمدبن موسی(ع) بازدید کرد.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*