فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه :پیکار با استکبار جهانی هم اکنون به خاکریزهایی فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی منتقل شده است.

سردار رزمجو

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: هیمنه استکبار جهانی در خلیج فارس توسط رزمندگان بوشهری شکسته شد.

به گزارش ندسانا به نقل از خبرنگار مهر، سردار علی رزمجو صبح چهارشنبه در گردهمایی نیروهای مسلح استان بوشهر به مناسبت فتح خرمشهر اظهار داشت: رزمندگان ایران اسلامی در عملیات بیت‌المقدس حماسه‌ای بی‌نظیر را رقم زدند که منجر به آزادسازی خرمشهر شد و این حماسه هیچ‌گاه از یادها نمی‌رود.

وی با اشاره به اینکه فتح خرمشهر باعث افزایش اقتدار و عزت‌مندی ایران اسلامی شد، اضافه کرد: نیروهای مختلف مردمی و بسیجیان نقشی مهم در عملیات فت خرمشهر داشتند و با گام‌های استوار خود حماسه آفریدند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه معادلات سیاسی و نظامی بزرگترین قدرت‌های جهانی در جریان فتح خرمشهر به هم خورد، بیان کرد: فتح خرمشهر نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس بود.

وی تصریح کرد: مدال پرافتخار نظام اسلامی ایران، مردم، مسئولان و نیروهای مسلح همواره بر تارک تاریخ تابناک جمهوری اسلامی ایران در مقیاس جهانی می‌درخشد.

رزمجو از دستاوردهای فتح خرمشهر به پیکار با استکبار جهانی در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و ادامه داد: پیکار با استکبار جهانی هم اکنون به خاکریزهایی فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی منتقل شده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه افزود: یکی دیگر از دستاوردهای مهم فتح خرمشهر  شکسته شدن هیمنه و حیثت استکبار جهانی بدست پرتوان رزمندگان استان بوشهر است.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*