مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناوتیپ تندر منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: امام خمینی(ره) با تکیه بر اخلاق حکومت اسلامی تشکیل داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد الهیان

حجت الاسلام والمسلمین محمد الهیان یکشنبه شب در آئین گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام راحل در مسجد جامع بردخون اظهار داشت: حضرت امام راحل با تکیه بر اخلاق حکومت اسلامی تشکیل داد.

به گزارش ندسانا  مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناوتیپ تندر منطقه دوم نیروی دریایی سپاه افزود: برخی از حکام، دین را مانع از شکل‌گیری حاکمیت می‌دانستند اما امام سیاست را آنچنان که انبیا به دنبال آن بودند معنا کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد الهیان با بیان اینکه  برخی معتقدند سیاست با دین سازگار نیست اشتباه می کنند، اضافه کرد: سیاستی که بر مبنای راه ائمه اطهار است باعث هدایت مردم می‌شود.

وی ادامه داد: همه شعار امام یک کلمه پرمغز و پرمعنا برای همه مردم است که قیام برای خدا را سرلوحه خود قرار می دهد.

الهیان خصوصیات موفقیت امام را برشمرد و گفت: باور عمیق امام و مردم به هم، همدلی و همراهی و ثابت قدمی از عوامل موفقیت امام راحل در پیشبرد انقلاب اسلامی بود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناوتیپ تندر منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: مردم در همه صحنه‌ها در کنار و همراه امام بودند که یکی از مهم‌ترین دلایل این همراهی خلوص امام و مردم با هم است.

الهیان ابراز داشت: امام به جوانان علاقه و اعتماد داشتند و هیچ‌گاه در کلامش حرفی ناشایست در مورد مردم شنیده نشد.

این مقام مسؤل خاطرنشان کرد: امام هیچ‌گاه اهل معامله نبود و از دشمن هراس نداشت و با آرامش روحی و به پشتوانه مردم حرکت کرد.

در ادامه به صورت سنتی قرآن خوانی شد و سپس در رثای امام راحل مرثیه خوانی شد و همه حاضران افطار را بر سفره امام نشستند.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*