فرمانده تیپ موشکی ۲۶ سلمان نیروی دریایی سپاه؛ همه اهداف دشمن در تیررس نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است

سردار عبدالرضا وجدیان

سردار عبدالرضا وجدیان :فرمانده تیپ موشکی ۲۶ سلمان نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: توان بالای موشکی ایران اسلامی اجازه دست اندازی دشمن به کشور را نمی دهد و امروز به مدد علم و دانش و ایمان به مرحله ای از خودکفایی رسیده است که همه اهداف دشمن را در تیررس خود دارد.
به گزارش ندسانا به نقل از خبرگزاری بسیج از شهرستان دشتستان؛ سردار عبدالرضا وجدیان در جمع بسیجیان برازجان افزود: امروز در جهان بیداری اسلامی حاکم شده است و روحیه مجاهدت وشهادت‌طلبی و ایثارگری همچنان در بین جوانان و مردم حفظ شده است.

وی اضافه کرد: شوق و اشتیاق جوانان ما هنوز به هشت سال دفاع مقدس و شهدا وصل است و روحیه ایثارگری در جامعه هویداست.
وجدیان با تاکید بر علم آموزی در جامعه بیان کرد: همواره علم قدرت و منزلت می‌آورد و توان ایجاد می‌کند و پیامبر و ائمه و بزرگان دین ما بر علم آموزی و ارزش علم و دانش و فناوری تاکید بسیار می‌کردند.
فرمانده تیپ موشکی ۲۶ سلمان نیروی دریایی سپاه اظهار کرد: امروز پای میز مذاکره رفتن ما نشان از قدرت علمی و دانش و ایمان فرزندان این مملکت است زیرا آمریکایی‌ها مجبور هستند پای میز مذاکره بیایند.
وی گفت: وقت نسل جوان امروز بزرگترین سرمایه است که باید آن را قدر بدانند.
وجدیان ضمن محکوم کردن کشتارحجاج در منا و جنایات آل سعود بر مردم یمن گفت: آل سعود در قضیه حجاج نتوانستند مدیریت کنند.
وی اضافه کرد: حمایت‌های مالی عربستان از صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین امروز وجود دارد و ما باید نسبت به قضایا هوشیار باشیم.
وجدیان گفت: امروز یمنی‌ها زیر فجیع‌ترین و رکیک‌ترین جنایات آل سعود مقاومت می‌کنند و مردانه ایستاده‌اند.
وی بیان کرد: آل سعود بیشتر بیمارستان‌ها و زیرساخت‌های یمنی‌ها را بمیاران و تخریب کرده‌اند ولی یمنی‌ها با تمام قوا علیه جنیایات سعودی‌ها مقاومت می‌کنند

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*