۲۵۰ واحد مسکونی در شهرستان دشتی توسط بسیج سازندگی و نیروی دریایی سپاه احداث و در اختیار مددجویان کمیته امداد قرار می‌گیرد.

ناوسالار علی غضنفری,فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی

ناوسالار علی غضنفری,فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی

فرمانده سپاه امام رضا(ع) دشتی خبر داد
علی غضنفری صبح امروز در آیین کلنگ زنی ۱۳۷ واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی در بخش کاکی شهرستان دشتی اظهار داشت: این واحدهای مسکونی توسط بسیج سازندگی احداث و در اختیار مددجویان کمیته امداد قرارمی گیرد.

به گزارش ندسانا به نقل از خبرگزاری فارس ، فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی با بیان اینکه شهرستان دشتی در همه برنامه‌ها پیشتاز است، اظهار داشت: تعامل خوبی که بین فرماندار دشتی، معاونین، بخشداران، مسؤولین، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا و بسیجیان وجود دارد موجب شده است در خیلی از مأموریت‌ها و خدمات عمرانی در بین شهرستان‌های استان زبانزد باشیم.

وی ادامه داد: این امر با اتحاد و همدلی که بین ادارات و نهادها و بسیجیان این مردان بی‌ادعا و دشمن‌ستیز که در شهرستان وجود دارد، محقق شده است و این امر موجب شده در خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز باشیم.

غضنفری یادآور شد: کلنگ‌زنی این تعداد واحد مسکونی به نیابت از ۱۳۷ واحد مسکونی کمیته امداد حضرت امام خمینی انجام شد که امیدواریم در دیگر روستاهای ساحلی بخش کاکی نیز با این اتحاد و همدلی که در سطح شهرستان و همکاری که بین دستگاه‌های اجرایی وجود دارد بتوانیم سایر امور را هم به همین صورت پیش ببریم.

این مسؤول افزود: مردم وفاداری خود را به نسبت به‌ نظام و انقلاب نشان داده‌اند و امروز ما هستیم که باید نسبت به این بزرگواری و عنایتی که مردم نسبت به ‌نظام دارند بتوانیم در حد وسع و توان خدمات‌رسانی کنیم.

غضنفری گفت: در سطح شهرستان دشتی یک روحیه جهادی و خوبی در بین همه مسئولین و جود دارد و امیدواریم این مأموریتی که به دست ما سپرده‌ شده است را با موفقیت ‌پیش ببریم.

وی ضمن تقدیر از بسیج سازندگی، بسیج دانش‌آموزی و بسیج رسانه و پشتیبانی فرماندار دشتی از این مجموعه افزود: تعداد ۲۵۰ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی و با همکاری کمیته امداد ساخته می‌شود و تعداد ۱۳۷ واحد آن توسط بسیج سازندگی و مابقی نیز که در بخش مرکزی احداث می‌شود توسط نیروی دریایی سپاه احداث و در اختیار مددجویان کمیته امداد قرار می‌گیرد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*