همکاری نیروی دریایی سپاه با شهرداری بوشهر برای پیشرفت تقاطع غیر هم سطح میدان آزادی

سردار علی رزمجو,آغاز اعزام کاروان‌های راهیان نور
شهردار بوشهر با تشکر ویژه از سردار رزمجو برای همکاری جهت تخریب هر چه سریع تر بنای برج مقام برای پیش رفت احداث تقاطع غیر هم سطح گفت: «این صورتجلسه به شورای شهر ارسال خواهد شد تا شورای ضمن تصویب، بودجه لازم را برای احداث این سازه جدید در نظر بگیرد».

به گزارش ندسانا به نقل از نسیم جنوب، بنا به اظهارات شهردار بوشهر در نشست شورای شهر، برج مقام تخریب خواهد شد. به گزارش نسیم جنوب غلامعلی میگلی نژاد در پاسخ به پرسش یکی از نمایندگان شورا، در خصوص پیشرفت فیزیکی تقاطع غیر هم سطح میدان آزادی (میدان برج) یکی از عوامل تأخیر در پیشرفت مقتضی کار را، انجام مطالعات جدید و تعبیه پدافند غیر عامل جهت مقاوم سازی سازه اعلام کرد و عامل دیگر را برخورد سازه های پل با برج مقام در مبادی ورودی شهر.
به دنبال این اظهارات میگلی نژاد توضیح داد: «در نشستی با سردار رزمجو، توافقاتی میان شهرداری و سپاه پاسداران برای تخریب این بنا صورت گرفته است. این توافق مشروط به این شرط به دست آمده است که شهرداری مکلف به احداث شرح مشابهی بر اساس نظر سپاه پاسداران و تحت نظارت مهندسان و طراحان این ارگان شود».
شهردار با تشکر ویژه از سردار رزمجو برای همکاری جهت تخریب هر چه سریع تر بنای برج مقام برای پیش رفت احداث تقاطع غیر هم سطح گفت: «این صورتجلسه به شورای شهر ارسال خواهد شد تا شورای ضمن تصویب، بودجه لازم را برای احداث این سازه جدید در نظر بگیرد».

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*