مسئول بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: همه توفیقات در عرصه‌های مختلف علمی فرهنگی اقتصادی و اجتماعی در سایه نهادین شدن فرهنگ کار و عمران و آبادانی در مناطق کم برخوردار‌ است.

ذوالفقار عباسی فر

به گزارش ندسانا به نقل از سپاه نیوز؛ ذوالفقار عباسی‌فر مسئول بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در گفت‌وگویی  با خبرنگاران با اشاره به رسالت و مأموریت اصلی سپاه و بسیج تلاش در جهت تحقق اهداف عالیه نظام و انقلاب است، گفت: در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اصلی‌ترین مأموریت اقشار مختلف بسیج در حرکت‌های جهادی تسری گفتمان اقتصاد مقاومتی در بین مردم  است.
وی افزود: ما می‌توانیم تهدیدات نسبت به عدم باور به اقتصاد مقاومتی از بین ببریم و خودباوری را به مردم انتقال دهیم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد: رویکرد فعالیت‌های جهادی تلاش در راستای گفتمان‌سازی اقتصادت مقاومتی است.

وی بابیان اینکه گسترش و توسعه فرهنگ کار، تلاش و سازندگی هدف اصلی گروه‌های جهادی است، اظهار کرد: همه توفیقات در عرصه‌های مختلف علمی فرهنگی اقتصادی و  اجتماعی در سایه نهادین شدن فرهنگ کار و عمران و آبادانی در مناطق کم برخوردار‌ است.

عباسی‌فر بیان کرد: اقشار مختلف بسیج به‌عنوان گروهای مرجع تأثیرگذار و با تو جه به شاخصه‌هایی همانند شورونشاط جوانی توأم با دانش و خلاقیت با رویکرد ارزشی و انقلابی بسیار اثرگذار بوده‌اند.

وی ادامه داد: اردوهای جهادی یک حرکت کم‌نظیر اجتماعی است که با ارزش‌ها، هنجارها، باورهای اعتقادی و تعالیم دینی عجین شده و به جریانی میدانی و اثرگذار در جامعه تبدیل شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بیان کرد: این اردوهای جهادی نقش اساسی در محتوا بخشی به اوقات فراغت جوانان را دارد که این کار در شکل‌گیری ارزش‌ها، باورها و گسترش فرهنگ بومی، اسلامی و دینی بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*