جانشین فرمانده سپاه بوشهر: واحدهای مسکونی مددجویان روستایی بوشهر هفته دفاع مقدس تحویل می‌شود

سرهنگ غلامرضا شهابی جانشین فرمانده سپاه بوشهر

سپاه نیوز؛ سرهنگ شهابی گفت: برای تامین مسکن مددجویان روستایی استان بوشهر عملیات ساخت ۲۸ واحد مسکونی توسط سپاه بوشهر اجرایی شده که این پروژه‌ها در هفته دفاع مقدس تحویل می‌شود.

به گزارش ندسانا به نقل از سپاه نیوز؛ سرهنگ غلامرضا شهابی جانشین فرمانده سپاه بوشهر در بازدید از روند اجرایی طرح‌های مسکونی مددجویان روستایی بوشهر با بیان اینکه رفع محرومیت از چهره نقاط محروم و محرومان از برنامه‌های مهم سپاه است اظهار داشت: سپاه مالک‌اشتر بوشهر علاوه بر اجرای طرح‌های ذاتی و ماموریت‌های محوله در راستای رسیدگی به محرومان و رفع مشکلات آنان تلاش می‌کند که در این راستا برنامه‌های مهمی در دست اجرا دارد.

وی از اجرای ۲۸ طرح ساخت مسکن ویژه مددجویان و نیازمندان روستایی بوشهر خبرداد و تصریح کرد: عملیات اجرایی ۲۸ واحد مسکونی ویژه روستائیان نیازمند روستایی بوشهر همزمان با عید سعید فطر با تلاش سپاه بوشهر آغاز شد.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با بیان اینکه برای هر واحد مسکونی ۲۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری می‌شود افزود: ساخت این واحدها بدون مشارکت مددجویان انجام می‌شود و هر واحد مسکونی با زیر بنای ۵۰ متر مربع با امکانات و تجهیزات لازم ساخته می‌شود.

سرهنگ شهابی از پیشرفت ۶۰ درصدی این واحدهای مسکونی خبرداد و افزود:  ۲۸ واحد مسکونی ویژه مددجویان روستایی شهرستان بوشهر روند اجرایی مطلوبی دارد که پیش‌بینی می‌شود این واحدها در هفته دفاع مقدس تحویل افراد مورد نظر شود.

وی با بیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی ویژه نیازمندان روستایی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر اجرا شده گفت: کمیته امداد استان بوشهر در طراحی این منازل همکاری کرده و برای ساخت این واحدهای مسکونی هیچ هزینه‌ای از مددجویان دریافت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*